-->

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, Sitemizde %100 Güvenli Ödeme Sistemi uygulanmaktadır. Tüm kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır. Bu yüzden gönül rahatlığı ile alışverişinizi yapabilirsiniz?
coffeemoni.com olarak 90 TL ve üzeri alışverişlerde siparişlerinizi ücretsiz olarak gönderiyoruz. Bu tutarın altındaki siparişleriniz için kargo tutarını ödeme sayfasından takip edebilirsiniz.
Evet, sitemizden tüm bankaların kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme sistemimiz tüm bankalar ile entegre bir şekilde çalışmaktadır.Tüm kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
www.coffeemoni.com da yaptığınız alışverişler, fiziksel yapısına göre İzmir içine  1- 3 iş günü içerisinde, İzmir dışındaki tüm şehirlere siparişi takip eden 1- 5 iş günü içerisinde anlaşmalı olduğumuz kargo firması veya firmaların ücret tarifesi üzerinden faturanıza yansıtılarak ulaştırılır
Kredi kartınızın arka yüzündeki numaranın son 3 rakamı CVV2, CVC2 veyaCID adı verilen bir güvenlik kodudur. Örneğin kartınızın arkasında 0000 1111 2222 3333 444 yazıyorsa CVV2 numarası (Güvenlik Numarası) 444′tür. 
CVV2 veya CVC2 denen güvenlik kodu, kredi kartı sahteciliğinin önüne geçmek için kullanılan yöntem olarak oluşturulmuştur. Genellikle telefon, faks ve internet üzerinden yapılan alışverişlerde kartınızın fiziksel olarak var olup olmadığının kontrolü amacıyla kullanılır. Güvenlik numarası banka tarafından kartın basımı sırasında, kredi kartı numarasının ve son kullanma tarihinin sadece bankanın bildiği bir yöntem şifrelenmesi ile oluşturulur
CVV numaranızı bankanızdan öğrenebilirsiniz.
Yükleniyor...